2018 Yılında İzmir’de kurulan MEG GLOBAL MOBİLYA SAN VE TİC firması, tüketicilerin hayatını kolaylaştıran içerisinde estetik ve işlevselliği barındıran, benzersiz ve yüksek kaliteli ürünler üretmeyi amaç edinmiş yurt içi ve yurt dışın da  gelişen ve genişleyen pazar payı ile yapı marketler ve e-ticaret platformlarında artan ivmeyle satış faaliyetlerine devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana ürettiği %100 Türk malı yerli ürünleri, 5 kıtada 23 farklı ülkeye ihraç eden ayrıca ürünlerinin üretilmesi sürecinde kadın istihdamına öncelik veren MEG GLOBAL yurt dışı bayi ağı yapılanması ile birlikte oluşturduğu sinerjiyle ürün çeşitliliğini ve pazar payını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Firmanın ürettiği ürünlerde öncelikli aranılan özellik; içerisinde pratik, estetik, işlevsel, benzersiz, özgün ve şahane diyebileceğiniz tasarımlara yer vermesidir. Günlük hayatınız ve ev içi yaşamınızı kolaylaştırmayı ilke edinmiş bir çok tasarımda problem çözmeyi ve yaşamınızı kolaylaştıran tasarımlara yer vermeyi amaçlayan ve konfor alanınızı genişletmenizi sağlayacak bir çok farklı ürünü müşterilerinin beğenisine sunmaya devam etmektedir.

Firma; Duvara monte çamaşır askılıkları, organizerler, klozet arkası raflar ve duvara monte rustik tip ve tarzda raflar yanı sıra MEG GLOBAL Tasarım ofisi tarafından tasarlanan daha pek çok farklı ürün ve modeli tüketicilerle buluşturmaya devam etmektedir.

Kaliteli, şık, benzersiz ve dikkat çeken ürünlerimize ait taleplerinizle ilgili tarafımızla iletişime geçebilir, cazip fırsat ve fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.