Çamaşır askısı alırken nelere dikkat etmeli ?

Kategori: Uncategorized | 0

İç mekan ve dış mekan

Verandanıza koymak için bir kurutma rafı mı yoksa evinizin içinde kullanmak için bir raf mı arıyorsunuz? İç mekan kurutma rafları, işlenmemiş ahşap veya cilalı metal gibi malzemelerden yapılabilir. Dış mekan kurutma rafları ise genellikle paslanmaz çelik gibi daha dayanıklı malzemelerden yapılır. Kullanılmadığı zaman yerden tasarruf sağlayan geri çekilebilir çamaşır ipleri de vardır. Nebu çamaşır kurutmalıkları hem iç hem de dış mekan ile uyum sağlayabilen dekoratif ürünlerdir. Hem balkonunuza hem de odalarınıza yerleştirebilir, alandan tasarruf edersiniz.

Boyut

Çamaşır Kurutmalıkları, küçük, duvara monte seçeneklerden çok katlı daha büyük, bağımsız modellere kadar çeşitlilik gösterir. Sahip olduğunuz alan miktarı – artı ortalama çamaşır yükünüzün boyutu – sizin için daha kompakt bir birimin uygun olup olmadığını veya daha büyük, katmanlı bir modelle daha iyi durumda olup olmadığınızı belirleyecektir. Tercih ederken bunu göz önünde bulundurun. Nebu tarafında sunulan duvara monte çamaşır kurutmalıkları ve çek as telli çamaşır ipleri size dayanıklı ve yüksek kapasiteli çözümler sunar.

Ağırlık kapasitesi

Ortalama bir çamaşır yükü, kuruyken 5 kg ağırlığında ve çamaşır makinesinde ıslandığında daha da ağır olabilir; bu nedenle, düşündüğünüz herhangi bir kurutma rafının ağırlık kapasitesine dikkat edin. Nebu duvara monte çamaşır kurutmalıkları 7 kg çamaşırı rahatlıkla taşıyabilir. Çek bırak çamaşır telleri ile de büyük boyutlu çamaşırlarınızı kurutabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir